Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 13 990 Kč - 22 491 Kč

Objem motoru cm3

Objem motoru cm3

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Hlučnost dBA

Hlučnost dBA

Výkon motoru kW/min

Výkon motoru kW/min

Zdvihový objem cm3

Zdvihový objem cm3

Model motoru

Model motoru

Výkonová kategorie HP

Výkonová kategorie HP

Čtyřtaktní

Je tu 4 produktů.

Zobrazeno 1-4 of 4 položek

Aktivní filtry

Honda, UMK 450 X...
Cena 22 490 Kč
UMK 450 X Profesionální křovinořez s vysokým výkonem, jedinečnou ergonomií, efektivním odstíněním nežádoucích vibrací a snadnou obsluhou. Motor Honda GX50 zaručuje silný výkon ohromný kroutící moment, který je udržován v téměř celém spektru otáček, minimální hlučnost a mimořádně nízkou spotřebu paliva. Optimalizovaná délka hřídele, sklon úhlového převodu, bod zavěšení a nastavení sklonu a natočení řidítek a komfortní měkčené zádové postroje zaručují vynikající ergonomii stroje pro dlouhodobé používání bez únavy.
Honda, UMK 425 U Křovinořez
Cena 13 990 Kč
UMK 425 U Lehký křovinořez s ovládacími řidítky určený pro lehčí zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v místech kam se nedostane klasická travní sekačka. Díky své nízké hmotnosti a jistému a bezpečnému ovládání řidítky je stroj ideálním řešením pro likvidaci přerostlé trávy či lehčích náletových rostlin použitím zejména žacího ocelového kotouče.
Honda, UMK 435 U Křovinořez
Cena 15 490 Kč
UMK 435 U Silný a robustní křovinořez s ovládacími řidítky určený pro zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v místech kam se nedostane klasická travní sekačka. Díky svému výkonu a jistému a bezpečnému ovládání řidítky je stroj ideálním řešením pro likvidaci přerostlé trávy či náletových rostlin a křovin použitím zejména žacího ocelového kotouče na otevřených či svažitých travnatých plochách.