Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 11 990 Kč - 22 491 Kč

Výkon kW

Výkon kW

Objem motoru cm3

Objem motoru cm3

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Typ spojky

Typ spojky

Typ motoru

Typ motoru

Šíře záběru cm

Šíře záběru cm

Hlučnost dBA

Hlučnost dBA

Výkon motoru kW/min

Výkon motoru kW/min

Zdvihový objem cm3

Zdvihový objem cm3

Model motoru

Model motoru

Výkonová kategorie HP

Výkonová kategorie HP

Průměr struny mm

Průměr struny mm

Čtyřtaktní

Je tu 5 produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Aktivní filtry

Honda, UMK 450 X...
Cena 22 490 Kč
UMK 450 X Profesionální křovinořez s vysokým výkonem, jedinečnou ergonomií, efektivním odstíněním nežádoucích vibrací a snadnou obsluhou. Motor Honda GX50 zaručuje silný výkon ohromný kroutící moment, který je udržován v téměř celém spektru otáček, minimální hlučnost a mimořádně nízkou spotřebu paliva. Optimalizovaná délka hřídele, sklon úhlového převodu, bod zavěšení a nastavení sklonu a natočení řidítek a komfortní měkčené zádové postroje zaručují vynikající ergonomii stroje pro dlouhodobé používání bez únavy.
Honda, UMK 425 U Křovinořez
Cena 13 990 Kč
UMK 425 U Lehký křovinořez s ovládacími řidítky určený pro lehčí zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v místech kam se nedostane klasická travní sekačka. Díky své nízké hmotnosti a jistému a bezpečnému ovládání řidítky je stroj ideálním řešením pro likvidaci přerostlé trávy či lehčích náletových rostlin použitím zejména žacího ocelového kotouče.
Honda, UMK 435 U Křovinořez
Cena 15 490 Kč
UMK 435 U Silný a robustní křovinořez s ovládacími řidítky určený pro zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v místech kam se nedostane klasická travní sekačka. Díky svému výkonu a jistému a bezpečnému ovládání řidítky je stroj ideálním řešením pro likvidaci přerostlé trávy či náletových rostlin a křovin použitím zejména žacího ocelového kotouče na otevřených či svažitých travnatých plochách.