Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 195 Kč - 39 991 Kč

Typ motoru

Typ motoru

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Model motoru

Model motoru

Hlučnost dBA

Hlučnost dBA

Systém zapalování

Systém zapalování

Vrtání a zdvih mm

Vrtání a zdvih mm

Chlazení

Chlazení

Otáčky motoru min

Otáčky motoru min

Maximální výkon VA

Maximální výkon VA

Typ elektrocentrály

Typ elektrocentrály

Napětí V

Napětí V

Obsah motoru cm3

Obsah motoru cm3

Palivová nádrž ml

Palivová nádrž ml

Objem motoru cm3

Objem motoru cm3

Výkon kW

Výkon kW

Dílna / Domácnost / Stavba

Je tu 6 produktů.

Zobrazeno 1-6 of 6 položek

Aktivní filtry

Honda, EC3000G AVR Rámová...
Cena 29 990 Kč
Jednofázová elektrocentrála EC 3000G AVR Profesionálové na staveništi, řemeslníci nebo opravárenské čety mnohdy potřebují podpůrnou elektrocentrálu nenáročnou na obsluhu a údržbu ke svícení, napájení ručního elektronářadí nebo přístrojů s elektronikou. Tato robustní a odolná "rámovka" EC 3000G AVR má mimořádně pevnou a odolnou konstrukci, spolehlivý start a schopnost dlouhodobě dodávat maximální výkon pro napájení spotřebičů jak v nejtěžších pracovních podmínkách profesionálního použití, tak i v domácích podmínkách např. při nouzových situacích výpadku dodávek el. proudu.
Honda, EU 22iT F...
Cena 40 990 Kč
Lehká elektrocentrála střídavého napětí EU 22iT Kemping, karavaning, jachting, zahrada a domácnost, cestovatelé a sportovci, alpinisté a speleologové, řemeslníci, pojízdné autodílny, záchranné složky, měřící vozy, filmování a fotografování, kancelář, osvětlení, výpočetní technika atd. To jsou oblasti možného použití lehké, tiché a úsporné elektrocentrály EU22i s vynikající kvalitou výstupního napětí. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry v sobě ukrývají "High-Tech" invertorovou techniku, která umožnila "kufříku", vážícímu cca 21 kg produkovat 230V / 50Hz v té nejvyšší možné kvalitě a výkonu 2,2 KW. Produkované elektrické napětí je stejně kvalitní nebo mnohdy ještě kvalitnější než je k dispozici ve veřejných rozvodných sítích. Téměř neslyšitelný chod nejvíce oceníte právě např. při zahradních slavnostech nebo v místech jako jsou autokempingy, vodní plochy nebo všude tam, kde je vyžadován klid nebo jen minimální hlučnost.
FISKARS, Nůž kuchařský 16 cm
Cena 450 Kč
Vysoce kvalitní japonská nerezová ocel zajišťuje ostrost a korozivzdornost. Dlouhý hřbet čepele pro rovnováhu a lepší odolnost. Hygienický a pohodlný materiál madla. Bezpečné a neklouzavé uchycení materiálu Softouch™. Dobrá odolnost při mytí v myčce. Ergonomicky tvarované madlo umožňuje různé způsoby uchycení. Ochrana prstů pro vyšší bezpečnosti. Středně velký, univerzální nůž se silnou čepelí, ideální pro většinu krájecích úkolů.