Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 0 Kč - 89 990 Kč

Výkon kW

Výkon kW

Objem motoru cm3

Objem motoru cm3

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Typ motoru

Typ motoru

Šíře záběru cm

Šíře záběru cm

Napětí V

Napětí V

Hlučnost dBA

Hlučnost dBA

Baterie

Baterie

Zdvihový objem cm3

Zdvihový objem cm3

Model motoru

Model motoru

Výkon kW/HP

Výkon kW/HP

Objem foukání m3/h

Objem foukání m3/h

Systém zapalování

Systém zapalování

Vrtání a zdvih mm

Vrtání a zdvih mm

Chlazení

Chlazení

Tlak bar

Tlak bar

Otáčky motoru min

Otáčky motoru min

Startování

Startování

Dílna / Domácnost / Stavba

Je tu 279 produktů.

Zobrazení 1-12 z 279 položek

Aktivní filtry

Bahco, BLTS7P LED Aku...
Cena 990 Kč
Kapesní aku svítilna 7 SMD LED lampa 1 SMD LED bodová svítilna Kapesní velikost Vybavena magnetem i klipem Jednoduchý indikátor stavu baterie Síťový nabíječ i USB Kombinace konvenčního a bodového svítidla v 1 Tenký tvar a lehká konstrukce umožňují použití v omezeném prostoru Možnost nabití přímo ze sítě nebo přes USB Možnost uchycení v potřebné poloze díky magnetu nebo klipu
EGO, HPW2000E AKU Tlaková...
Cena 19 990 Kč
AKU tlaková myčka HPW2000E NEJVÝKONNĚJŠÍ AKU TLAKOVÁ MYČKA NA SVĚTĚ Zcela nová a inovativní AKU tlaková myčka EGO HPW2000E je kombinací vysoce efektivního tlakového mytí s nejdelší výdrží baterií na trhu. Kompaktní design s výsuvnou hliníkovou teleskopickou rukojetí. Bezdrátové ovládání z mycí pistole a výběr různých trysek vám poskytuje plnou kontrolu nad strojem a maximálně efektivní a účinný čistící výkon pro široké spektrum způsobů použití. Aku tlaková myčka EGO umyje váš motocykl, traktor, automobil, zahradní nábytek i terasu. Díky patentované technologii napájení "Peak Power" se dvěma bateriemi si snadno poradí i s odolnější špínou a nepotřebuje ani elektrickou zásuvku, ani přípojku vody. Naprostá autonomie provozu. Stroj je standardně dodáván bez baterií a nabíječky. Baterie, nabíječku a další příplatkové příslušenství potom rozšiřuje specifické možnosti použití stroje.
EGO, LT0300E AKU LED...
Cena 4 590 Kč
Aku LED prizmatické osvětlovací těleso LT0300E K osvětlení jakéhokoliv prostoru venku či uvnitř výborně poslouží lehké, přenosné a výkonné LED prizmatické osvětlení, rovněž napájené jakoukoliv baterií EGO. Tímto osvětlovacím tělesem ve tvaru optického hranolu si tak uživatel může zvolit z celé řady intenzit a odstínů od "měkkého a teplého" podsvětlení prostoru při klidném pobytu v přírodě, až po dokonalé, intenzivní osvětlení prostoru pro bezpečný pohyb a práci. Výhodou je volitelnost „teploty“ světla a tím širší využitelnost.
Honda, SP 3 H AVR...
Cena 28 490 Kč
Elektrocentrála střídavého napětí SP 3 H AVR Profesionálové na staveništi, řemeslníci nebo opravárenské čety mnohdy potřebují podpůrnou elektrocentrálu nenáročnou na obsluhu a údržbu ke svícení, napájení ručního elektronářadí nebo i spotřebičů s elektronikou. Tato jednoduchá a lehká "rámovka" SP 3 H AVR má odolnou konstrukci, spolehlivý start a schopnost dlouhodobě dodávat maximální výkon pro napájení spotřebičů jak v nejtěžších pracovních podmínkách profesionálního použití, tak i v domácích podmínkách např. při nouzových situacích výpadku dodávek el. proudu.