Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Hmotnost

Hmotnost

  • 0kg - 5kg

Cena

Cena

  • 1 488 Kč - 9 376 Kč

Příslušenství

Je tu 12 produktů.

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Aktivní filtry

AEG, L1860RHD Akumulátor...
Cena 3 390 Kč
Nová technologie baterií HD nabízí vyšší výkon při náročných aplikacích.Technologie lithiového akumulátoru AEG Powertools poskytuje optimální platformu s trojnásobnou ochranou. Ochrana proti tepelnému přetížení. Chrání akumulátor, když je teplota příliš vysoká. Ochrana proti momentálnímu přetížení. Akumulátor se vypne, aby byl i s nářadím chráněn před vysokým proudem. Monitorování článků. Chrání jednotlivé články před vybitím. Zpětně kompatibilní s AEG 18V nářadím. Palubní ukazatel stavu akumulátoru pomáhá uživateli maximalizovat schopnost délky chodu akumulátoru. Nová technologie baterií HD pomáhá zůstavat v chladu bez ohledu na aplikaci - menší riziko přehřátí až o 25% delší výdrž v porovnání s 5.0Ah akumulátorem. Bytelná konstrukce pro optimální odolnost vůči špatnému zacházení na pracovišti
AEG, LL1840BL Set 2x...
Cena 6 134 Kč
Standardní nabíječka BL1218 s dvěmi akumulátory L1840R v tašce. Technologie lithiového akumulátoru AEG Powertools poskytuje optimální platformu s trojnásobnou ochranou.Ochrana proti tepelnému přetížení chrání akumulátor, když je teplota příliš vysoká.Ochrana proti momentálnímu přetížení akumulátor vypne, aby byl i s nářadím chráněn před vysokým proudem.Monitorování článků chrání jednotlivé články před vybitím.Palubní ukazatel stavu akumulátoru pomáhá uživateli maximalizovat schopnost délky chodu akumulátoru.SPECIFIKACE1x nabíječka BL1218 12 - 18 V2x aku L1840R 18 V, 4,0 Ah
AEG, Rychlonabíječka...
Cena 2 310 Kč
12-18V rychlá dvojnabíječka nabízí rychlé nabíjení pro tyčové a zásuvné akumulátory z 240V zdroje.Kombinace se zástrčkou DC do auta zajistí nabíjení nářadí pomocí 12V DC zásuvky!Rychlé a snadné rozpoznání stavu nabití díky intuitivnímu rozhraní LED.Nabije 18V 5.0Ah akumulátor z hlavního 240V zdroje za 60 minut a pomocí 12V DC zástrčky za 90 minut.
AEG, 18CBL-RAA Pravoúhlá...
Cena 1 975 Kč
Posuvový a pravoúhlý nástavec poskytující stejný výkon, jako pří základním sklíčídle, netřeba se zabývat ztrátou kr. momentu a rychlostí vrtání.Celokovová převodovka a převody pro maximální odolnost.Na pravoúhlý nástavec lze nasadit sklíčidlo na vrtání.Ideální pro aplikace s předvrtáním: 25mm šroubovací bit může zůstat nasazený v šroubováku i při nasazení sklíčidla. Po vyvrtání otvoru stačí odstranit sklíčidlo a je možné šroubovat. Nepotřebujete druhé nářadí.Nevhodná pro typy BBS 12C2 a BS 18CBL. 
AEG, L1840R Prolithium-ion...
Cena 2 374 Kč
Technologie lithiového akumulátoru AEG Powertools poskytuje optimální platformu s trojnásobnou ochranou. Ochrana proti tepelnému přetížení chrání akumulátor, když je teplota příliš vysoká. Ochrana proti momentálnímu přetížení akumulátor vypne, aby byl i s nářadím chráněn před vysokým proudem. Monitorování článků chrání jednotlivé články před vybitím. Zpětně kompatibilní se vším AEG 18V nářadím. Palubní ukazatel stavu akumulátoru pomáhá uživateli maximalizovat schopnost délky chodu akumulátoru. Velký chladič, který odvádí teplo rychleji. Gumové tlumiče, které absorbují pohyb a zabraňují poškození. Dvojité bodové svary zajišťují trvanlivost při vysokých vibracích a jsou odolnější vůči teplu.