Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0 Kč - 2 269 Kč

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Šíře záběru cm

Šíře záběru cm

Pracovní plocha (m2)

Pracovní plocha (m2)

Ruční zahradní nářadí

Je tu 27 produktů.

Zobrazeno 1-12 of 27 položek

Aktivní filtry

Gardena, Ruční sypač M
Cena 610 Kč
GARDENA ruční sypač M je optimálně vhodný pro rozptylování hnojiv a posypové soli na menších plochách. Pro rovnoměrný rozptyl posypového materiálu na menších plochách. Množství posypového materiálu se nastavuje přímo na ergonomicky tvarované rukojeti. Ruční sypač se ovládá pomocí ruční kliky. Volně rotující sypací kotouč poskytuje optimální funkčnost a rovnoměrný rozptyl posypového materiálu bez nechtěného sypání nebo ucpávání. Zásobník je vyroben z vysoce kvalitního pastu a je díky tomu extrémně odolný.
Gardena, Combisystem hrábě...
Cena 495 Kč
Hrábě z řady GARDENA combisystem jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli potažené duroplastem pro optimální ochranu produktu proti korozi. Nástroje z řady GARDENA combisystem pasují na všechny násady z řady GARDENA combisystem. Ať už je násada ze dřeva nebo hliníku, nebo ať je určena pro úlevu vašim zádům, rozhodnutí je na vás.
BAHCO, Zahradnické nůžky...
Cena 1 494 Kč
Ergonomické nůžky uzpůsobené tak, aby přesně padly do ruky. Tvar a velikost rukojetí jsou přizpůsobeny velikosti lidské ruky. Velikost střižné hlavy je přizpůsobena úkolu, který má provádět. Svislý a boční sklon střižné hlavy pomáhá udržet paži i zápěstí při střihu v jedné rovině, snižuje tak únavu a bolest a zlepšuje pohodlí při práci. U modelu PX jsou rukojeti vyrobeny z kompozitního materiálu s měkkou gumovou vrstvou na horní části rukojeti. K dispozici ve 3 velikostech rukojetí: S (small/malé), M (medium/střední) a L (large/velké). Správnému výběru velikosti může pomoci měřič dlaně.
BAHCO, Sekera odvětvovací,...
Cena 1 172 Kč
- Kovaná hlava z uhlíkové oceli. - Kalená a temperovaná na tvrdost 51 HRC. - Broušené ostří. - Zúžený průřez pro štípání dřeva. - Rukojeť ze sklolaminátového zesíleného kompozitního materiálu. - Měkká úchopová plocha se závěsným otvorem z termoplastického elastomeru. - Dodává se s pouzdrem