Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 35 Kč - 30 995 Kč

Objem motoru cm3

Objem motoru cm3

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Typ motoru

Typ motoru

Šíře záběru cm

Šíře záběru cm

Napětí V

Napětí V

Baterie

Baterie

Objem foukání m3/h

Objem foukání m3/h

Tlak bar

Tlak bar

Otáčky motoru min

Otáčky motoru min

Nářadí
Upřesnit vyhledávání

Je tu 190 produktů.

Zobrazení 1-12 z 190 položek

Aktivní filtry

ECHO, CSG-7410ES Kotoučová...
Cena 26 995 Kč
Profesionální rozbrušovací pila vhodná do prašného prostředí s dokonalým čtyřstupňovým filtračním systémem, který zabezpečuje účinnou ochranu motoru před poškozením prachovými částicemi. Dvoutaktní motor o obsahu 73,5 cm3 umožňuje vysokou efektivitu práce. Stop vypínač, EFFOSTLESS start, dekompresní ventil, průhledná nádrž jsou přednosti, které zvyšují komfort a usnadňují obsluhu stroje. Cena je bez řezného kotouče.
Milwaukee, Kompaktní pilka...
Cena 498 Kč
Kompaktní pilka na kov Výměna listů bez nástroje pro 10x rychlejší změnu pilových listů. Kompaktní design, ideální pro všestranné řezání v úzkých prostorech. Nastavitelná délka listů pro snadnější řezání. Gumový kryt na rukojeť pro větší pohodlí. Přijme 12˝ pilové listy. Dodáváno s plátkem 10˝ / 24 Tpi.
Milwaukee, Kompaktní...
Cena 761 Kč
9 v 1 kompaktní ráčnový multibitový šroubovák Ergonomický 152 mm dlouhý šroubovák s 1/4” hex upínáním Celokovová ráčna s vysokým točivým momentem pro dvojnásobnou rychlost a ovládání. 88 mm dlouhé břity, kompatibilita s elektrickým nářadím. Přesné kalené hroty bitů: Odolné hroty pro bezpečnou montáž a dlouhou životnost. Uložiště bitů v rukojeti ve stylu revolveru Chromované bity chráněné proti korozi.