Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 198 Kč - 1 425 Kč

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Travní hnojiva
Upřesnit vyhledávání

Je tu 22 produktů.

Zobrazení 1-12 z 22 položek

Aktivní filtry

WOLF-Garten, LD-A 500...
Cena 866 Kč
WOLF-Garten LD-A 500 hnojivo s dlohodobým účinkem Hnojivo s dlouhodobým účinkem WOLF-Garten zásobuje trávník všemi důležitými živinami, které jsou důležité pro zdravý vývoj. Pro velký obsah dusíku 28%, vhodné pro aplikaci v jarním období. Živiny jsou pro trávník k dispozici po dlouhou dobu a ve správném poměru.
WOLF-Garten, ED-RA 120...
Cena 669 Kč
WOLF-Garten ED-RA 120 dlouhodobé trávníkové hnojivo  5,4 kgS hnojivem Energy Depot je péče o trávník jednodušší než kdy předtím! Aplikujte hnojivo pouze 1 x na začátku sezóny a odměnou vám bude hustý a zelený trávník. Nová inovativní technologie zaručuje postupné uvolňování živin po dobu až 6 měsíců.
WOLF-Garten, LD-A 300...
Cena 491 Kč
WOLF-Garten LD-A 300 trávníkové hnojivo 4,8 kg Hnojivo s dlouhodobým účinkem WOLF-Garten zásobuje trávník všemi důležitými živinami, které jsou důležité pro zdravý vývoj. Pro velký obsah dusíku 28%, vhodné pro aplikaci v jarním období. Živiny jsou pro trávník k dispozici po dlouhou dobu a ve správném poměru.
WOLF-Garten, LY 500...
Cena 846 Kč
WOLF-Garten LY 500 trávníkové hnojivo startovací 12,5 kg Použitím travního hnojiva START od WOLF-Garten zajistíte, aby travní sazeničky byly již od samého počátku správně vyživovány a vyvinuly se v nádherný a hustý trávník. První týdny po vyklíčení jsou pro Váš nový trávník zvláště důležité. Nyní se rozhoduje, zda mladé rostlinky trávy doroustou v hustý, zdravý trávník či v prořídlou nehezkou travní plochu.