Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 2 297 Kč - 6 851 Kč

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Typ motoru

Typ motoru

Šíře záběru cm

Šíře záběru cm

Hlučnost dBA

Hlučnost dBA

Pracovní plocha (m2)

Pracovní plocha (m2)

Mulčování

Mulčování

Materiál podvozku

Materiál podvozku

Přední / Zadní kola

Přední / Zadní kola

Elektrické

Je tu 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

WOLF-Garten, A 400 E...
Cena 4 700 Kč
Elektrická sekačka WOLF-Garten A 400 E je nenáročná na údržbu, a proto je připravena k použití kdykoli. Díky tichému provozu a ovladatelnosti je také velmi oblíbená u zahradnických nadšenců. Se svým výkonným motorem (WOLF-Garten E-Power,1800 W) a šířkou záběru 40 cm zvládne tato výkonná elektrická sekačka bez námahy plochy až 450 m2. Praktická funkce CCM nabízí 3násobné výhody: sečení, sběr do sběrného koše (40 l, včetně indikátoru naplnění) a mulčování lze snadno vybrat pomocí páky. Centrální nastavení výšky sečení mezi 2,5 a 7,5 cm vždy zajišťuje dokonalé výsledky sečení. Inovativní systém ACC optimalizuje výsledky sečení a sběru a zabraňuje ucpávání vyhazovacího žlabu. Plnění sběrného vaku, které je ve výsledku optimalizováno, výrazně zvyšuje efektivitu práce. Obsluha je díky výškově nastavitelné rukojeti pohodlná a přátelská k zádům a skladování díky praktické skládací funkci šetří místo.
WOLF-Garten, A 370 E...
Cena 4 210 Kč
Elektrická sekačka WOLF-Garten A 370 E je nenáročná na údržbu, a proto je připravena k použití kdykoli. Díky tichému provozu a ovladatelnosti je také velmi oblíbená u zahradnických nadšenců. Se svým výkonným motorem (WOLF-Garten E-Power,1600 W, 3500 ot / min) a šířkou záběru 37 cm zvládne tato výkonná elektrická sekačka bez námahy plochy až 350 m2. Praktická funkce CCM nabízí 3násobné výhody: sečení, sběr do sběrného koše (40 l, včetně indikátoru naplnění) a mulčování lze snadno vybrat pomocí páky. Centrální nastavení výšky sečení mezi 2,5 a 7,5 cm vždy zajišťuje dokonalé výsledky sečení. Inovativní systém ACC optimalizuje výsledky sečení a sběru a zabraňuje ucpávání vyhazovacího žlabu. Plnění sběrného vaku, které je ve výsledku optimalizováno, výrazně zvyšuje efektivitu práce. Obsluha je díky výškově nastavitelné rukojeti pohodlná a přátelská k zádům a skladování díky praktické skládací funkci šetří místo.
WOLF-Garten, A 340 E...
Cena 3 720 Kč
WOLF-Garten elektrická sekačka A 340 E s výkonem motoru 1400 W se hodí pro plochy do 250 m2. Má šířku záběru 34 cm, centrální nastavení výšky do 6 poloh v rozsahu od 2,5 cm do 7,5 cm a vedení kabelu "Flick-Flack". Výškově nastavitelné madlo sekačky má rukojeť Softgrip a dá se sklopit. Funkce 3V1 sečení, sběr, mulčování.