Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 2 490 Kč - 6 091 Kč

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Šíře záběru cm

Šíře záběru cm

Mulčování

Mulčování

Materiál podvozku

Materiál podvozku

Elektrické

Je tu 4 produktů.

Zobrazeno 1-4 of 4 položek

Aktivní filtry

WOLF-Garten, A 400 E...
Cena 6 090 Kč
Elektrická sekačka WOLF-Garten A 400 E je nenáročná na údržbu, a proto je připravena k použití kdykoli. Díky tichému provozu a ovladatelnosti je také velmi oblíbená u zahradnických nadšenců. Se svým výkonným motorem (WOLF-Garten E-Power,1800 W) a šířkou záběru 40 cm zvládne tato výkonná elektrická sekačka bez námahy plochy až 450 m2. Praktická funkce CCM nabízí 3násobné výhody: sečení, sběr do sběrného koše (40 l, včetně indikátoru naplnění) a mulčování lze snadno vybrat pomocí páky. Centrální nastavení výšky sečení mezi 2,5 a 7,5 cm vždy zajišťuje dokonalé výsledky sečení. Inovativní systém ACC optimalizuje výsledky sečení a sběru a zabraňuje ucpávání vyhazovacího žlabu. Plnění sběrného vaku, které je ve výsledku optimalizováno, výrazně zvyšuje efektivitu práce. Obsluha je díky výškově nastavitelné rukojeti pohodlná a přátelská k zádům a skladování díky praktické skládací funkci šetří místo.
WOLF-Garten, A 370 E...
Cena 4 890 Kč
Elektrická sekačka WOLF-Garten A 370 E je nenáročná na údržbu, a proto je připravena k použití kdykoli. Díky tichému provozu a ovladatelnosti je také velmi oblíbená u zahradnických nadšenců. Se svým výkonným motorem (WOLF-Garten E-Power,1600 W, 3500 ot / min) a šířkou záběru 37 cm zvládne tato výkonná elektrická sekačka bez námahy plochy až 350 m2. Praktická funkce CCM nabízí 3násobné výhody: sečení, sběr do sběrného koše (40 l, včetně indikátoru naplnění) a mulčování lze snadno vybrat pomocí páky. Centrální nastavení výšky sečení mezi 2,5 a 7,5 cm vždy zajišťuje dokonalé výsledky sečení. Inovativní systém ACC optimalizuje výsledky sečení a sběru a zabraňuje ucpávání vyhazovacího žlabu. Plnění sběrného vaku, které je ve výsledku optimalizováno, výrazně zvyšuje efektivitu práce. Obsluha je díky výškově nastavitelné rukojeti pohodlná a přátelská k zádům a skladování díky praktické skládací funkci šetří místo.
WOLF-Garten, A 340 E...
Cena 4 490 Kč
WOLF-Garten elektrická sekačka A 340 E s výkonem motoru 1400 W se hodí pro plochy do 250 m2. Má šířku záběru 34 cm, centrální nastavení výšky do 6 poloh v rozsahu od 2,5 cm do 7,5 cm a vedení kabelu "Flick-Flack". Výškově nastavitelné madlo sekačky má rukojeť Softgrip a dá se sklopit. Funkce 3V1 sečení, sběr, mulčování.