Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 31 989 Kč - 78 991 Kč

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Šíře záběru cm

Šíře záběru cm

Počet nožů ks

Počet nožů ks

Napětí V

Napětí V

Doba sečení na nabití min.

Doba sečení na nabití min.

Doba dobíjení min

Doba dobíjení min

Hlučnost dBA

Hlučnost dBA

Baterie

Baterie

Max.přípustná svažitost terénu

Max.přípustná svažitost terénu

Pracovní plocha (m2)

Pracovní plocha (m2)

Pojezdový motor W

Pojezdový motor W

Robotické sekačky
Upřesnit vyhledávání

Je tu 5 produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Aktivní filtry

Honda, HRM 3000K1E...
Cena 78 990 Kč
Robotická sekačka Honda Miimo HRM 3000K1 Nejvýkonnější model jak co do plošného sekacího výkonu, tak i co do vybavenosti zvládne posekat plochu o rozloze cca 3000 - 3500 m2. Sekačka je vodotěsná a lze po použití vymývat stříkající vodou pomocí zahradní hadice jak shora, tak i zevnitř podvozku. Svahová dostupnost je zde 25° (47%) a díky směrovým čidlům je schopna se pohybovat i po vrstevnici bez tendence stáčení jízdy ze svahu. Vyváženost sekačky a dobré rozložení hmotnosti umožňuje sekačce pohyb v terénu s velkými nájezdovými úhly a dobře kopíruje zakřivení terénu, aniž by trávník „sklapovala“.
Honda, HRM 40 Míímo...
Cena 31 990 Kč
Robotická sekačka Honda Miimo HRM 40 E Sekačka navazuje na stávající řadu robotických sekaček Honda Miimo a díky svým kompaktním a malým rozměrům je určena na velmi malé travnaté plochy do 400 m2. Efektivní sekání je zajištěno třemi výkyvnými žiletkovými čepelkami, letmo zavěšenými na rotující disku. Sekačka je opatřena veškerými bezpečnostními prvky, ke kterým patří např. nárazové senzory nebo zvedací senzor. Nové, malé Míímo je přizpůsobivé jakémukoliv tvaru zahrady. Sekačka si sama automaticky celou plochu objede, zapamatuje si tvar a potom dle aktuální situace rozvrhne optimální způsob sekání. Ovládání sekačky je snadné na dobře čitelném displeji v českém jazyce. Sekačka lehce zvládá veškeré typy trávníků, které jste byli zvyklí sekat tradiční sekačkou.
Honda, HRM 310K1 Robotická...
Cena 57 990 Kč
Robotická sekačka Honda Miimo HRM 310K1 Sekačka lehce zvládá veškeré typy trávníků, které jste byli zvyklí sekat tradiční sekačkou. Díky svému výkonu se hodí na menší trávníky v jednoduchých zahradách otevřeného typu o rozloze cca 1000m2. To znamená méně členité zahrady s rovným oplocením a menším množstvím zákoutí, zatáček a jiných překážek.
Honda, HRM 520 Míímo...
Cena 67 990 Kč
Robotická sekačka Honda Miimo HRM 520 Sekačka lehce zvládá veškeré typy trávníků, které jste byli zvyklí sekat tradiční sekačkou. Díky svému výkonu se hodí na větší travnaté plochy v členitějších zahradách o rozloze cca 2000m2. To znamená složitější, členité zahrady s různorodým oplocením a větším množstvím zákoutí, zatáček a jiných překážek.