Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 0 Kč - 8 996 Kč

Typ motoru

Typ motoru

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Model motoru

Model motoru

Hlučnost dBA

Hlučnost dBA

Baterie

Baterie

Výkon W

Výkon W

Napětí V

Napětí V

Lišta cm

Lišta cm

Kapacita Wh

Kapacita Wh

Pily

Je tu 7 produktů.

Zobrazeno 1-7 of 7 položek

Aktivní filtry

EGO, PSX2500 Teleskopická...
Cena 5 990 Kč
Teleskopická prořezávací řetězová pila PSX2500 - nástavec Tento nástavec je určen pro použití výhradně s teleskopickou pohonnou jednotkou EGO PPX1000. Jedná se kombinací prodlouženého tubusu délky 140 cm s řětězovou pilou s vodící lištou 25 cm. Určeno zejména pro profesionální výškovou péči o koruny stromů při bezpečném a stabilním postoji na zemi zvláště v oblastech citlivých na hluk. Výškový dosah až 4m. Rychlost řetězu 22 m/s pro chirurgicky přesný řez dřeviny o průměru až 200mm s nízkými vibracemi a komfortní obsluhou.
EGO, PPX1000 Teleskopická...
Cena 10 990 Kč
Teleskopická pohonná jednotka PPX1000 Teleskopická pohonná jednotka je určena pro napájení pracovních nástavců v podobě teleskopické prořezávací pily a teleskopických nůžek na živé ploty. Díky této teleskopicky výsuvné jednotce se znatelně zvyšuje pracovní dosah pracovních nástavců až na několik metrů. Ideální zařízení jak na profesionální výškové prořezávky stromů, tak i pro profesionální zarovnávání a zastřihování vysokých živých plotů a jiných okrasných porostů a dřevin při bezpečném a stabilním postoji na zemi zvláště v oblastech citlivých na hluk.
EGO, CSX3000E AKU...
Cena 12 990 Kč
AKU jednoruční řetězová pila CSX3000E Lehká, EGO CSX3000, jednoruční řetězová pila s horním držením byla vyvíjena a konstruována ve spolupráci s profesionálními arboristy z celého světa. Proto jsme vyrobili jednoruční řetězovou pilu, ideální pro použití profesionálních uživatelů, kteří dávají přednost vysokému výkonu a rychlosti pily. Jedná se o velmi tichou profesionální pilu, určenou pro práce specialistů na arboristiku, stromovou chirurgii, sadařství, tesařství nebo na údržbu veřejné zeleně v místech, citlivých na hluk a zplodiny výfuku, jako jsou školy, obytné zóny, nemocnice, hřbitovy apod. Pila je dodávána samostatně a pro použití je nutné baterii a nabíječku dokoupit zvlášť nebo použít z jiného stroje značky EGO.
EGO, CS1400E AKU řetězová...
Cena 5 990 Kč
AKU řetězová pila CS1400E Tichá, lehká a snadno ovladatelná řetězová pila s lištou 35cm. První akumulátorová pila EGO dostatečně plní nároky na vysoký výkon, bezpečnost a pracovní komfort a je tak ideálním pomocníkem při řezání palivového dříví o průměru do 25 cm, při péči o pozemek a zahradu v domácích podmínkách. Je rovněž vhodná pro řezání v uzavřených prostorech nebo v místech citlivých na hlučnost. Pila je dodávána samostatně a pro použití je nutné baterii a nabíječku dokoupit zvlášť nebo použít z jiného stroje značky EGO. Lze však pilu pořídit i v sadě pod označením CS1401E s 2,5 Ah baterií a nabíječkou.