Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Značka

Značka

Kategorie

Kategorie

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 4 499 Kč - 19 991 Kč

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Typ motoru

Typ motoru

Napětí V

Napětí V

Tlak bar

Tlak bar

Tlakové myčky
Upřesnit vyhledávání

Je tu 8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Aktivní filtry

EGO, HPW2000E AKU Tlaková...
Cena 19 990 Kč
AKU tlaková myčka HPW2000E NEJVÝKONNĚJŠÍ AKU TLAKOVÁ MYČKA NA SVĚTĚ Zcela nová a inovativní AKU tlaková myčka EGO HPW2000E je kombinací vysoce efektivního tlakového mytí s nejdelší výdrží baterií na trhu. Kompaktní design s výsuvnou hliníkovou teleskopickou rukojetí. Bezdrátové ovládání z mycí pistole a výběr různých trysek vám poskytuje plnou kontrolu nad strojem a maximálně efektivní a účinný čistící výkon pro široké spektrum způsobů použití. Aku tlaková myčka EGO umyje váš motocykl, traktor, automobil, zahradní nábytek i terasu. Díky patentované technologii napájení "Peak Power" se dvěma bateriemi si snadno poradí i s odolnější špínou a nepotřebuje ani elektrickou zásuvku, ani přípojku vody. Naprostá autonomie provozu. Stroj je standardně dodáván bez baterií a nabíječky. Baterie, nabíječku a další příplatkové příslušenství potom rozšiřuje specifické možnosti použití stroje.
Nilfisk, CORE 140-6...
Cena 5 799 Kč
je silný a snadno ovladatelný vysokotlaký čistič s tlakem až 140 bar. Navržen pro širokou škálu čistících úkolů, tento model nabízí integrovaný naviják, podvozek a regulaci výkonu pro optimální pohodlí a efektivitu při čištění. Verze PAD obsahuje příslušenství, jako je Patio s regulací tlaku pro čištění dlažby, průtokový kartáč a čistič potrubí (krtek), který usnadňuje čištění různých povrchů a prostor.
Nilfisk, CORE 125-5 PC EU...
Cena 4 499 Kč
Nilfisk Core 125-5 PC je vysokotlaký čistič s tlakem 125 bar, kapsou na uložení hadice apodvozkem. Výkonný a jednoduše ovladatelný vysokotlaký čistič pro základní použití. Kovové čerpadlo s dlouhou životností zajišťují dostatečnou sílu k čištění všeho odjemných povrchů po opravdu ulpělé nečistoty.