Kategorie

  • Novinka
Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek (1)

EGO, LT0300E AKU LED prizmatické osvětlovací těleso

4 590 Kč
Vč. DPH
Aku LED prizmatické osvětlovací těleso LT0300E K osvětlení jakéhokoliv prostoru venku či uvnitř výborně poslouží lehké, přenosné a výkonné LED prizmatické osvětlení, rovněž napájené jakoukoliv baterií EGO. Tímto osvětlovacím tělesem ve tvaru optického hranolu si tak uživatel může zvolit z celé řady intenzit a odstínů od "měkkého a teplého" podsvětlení prostoru při klidném pobytu v přírodě, až po dokonalé, intenzivní osvětlení prostoru pro bezpečný pohyb a práci. Výhodou je volitelnost „teploty“ světla a tím širší využitelnost.
Množství
Poslední kusy skladem

LED prizmatické osvětlovací těleso LT0300E - lehké, stabilní osvětlovací tělěso do interiéru i exteriéru ve tvaru optického hranolu. Čas od času, zvláště v místech s omezeným přístupem k zásuvce el. proudu, je nutné si prostor pobytu nebo pohybu dostatečně osvítit.
K tomu výborně poslouží lehké, přenosné a výkonné LED osvětlení, rovněž napájené jakoukoliv systémovou baterií EGO. Čelní panel se 3 řadami po 5ti a boční panely s 1 řadou po 5ti LED (Light Emitting Diode) diodami disponují několika řežimy výkonu a odstínu světla a prostorového  osvětlení. LED diody jsou pověstné svojí vysokou svítivostí, energetickou nenáročností a hlavně dlouhou životností, která se udává v desítkách tisíc hodin svícení. Světelný výkon lze nastavit v 5-ti různých intenzitách, od 600 až po 3.000 lumenů. Toto světlo EGO rovněž disponuje možností výběru z 5ti odstínů, nebo-li „teploty“ světla od 2500K do 5000K (od "teplého", oranžového přes žluté až po ostře bílé, "chladné" světlo) pro lepší přizpůsobení se okolnostem použití. Kompaktní rozměry osvětlovacího tělesa umožňují jej zavěsit za integrovaný závěs, nebo jej ustavit na stabilní stativ. USB-C port umožňuje napájení nebo nabíjení jiného elektronického zařízení, např. mobilu nebo tabletu. Celé zařízení totiž váží necelých 1,8 kg bez baterie.  Použití je možné jak v interiéru, tak i venku. Veškeré nastavení lze ovládat mobilním telefonem pomocí EGO Connect aplikace přes Bluetooth rozhraní. Flexibilitu, výkon a kompaktní rozměry ocení především cestovatelé v kempech, přírodě, rybáři a všichni, kdo potřebují svítit, aniž by hlukem obtěžovali své okolí.
A doba svícení? S 5Ah baterií EGO je doba svícení na nejnižší intenzitu až 40 hodin, na nejvyšší úroveň svícení nám baterie 5Ah vydrží cca 6,5 hodiny. To docela ujde, ne?

G81060
1 ks

Datový list

Hmotnost kg
1,8
Napětí V
56
Doba nabíjení - 4,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 30 min., Standard - 80 min.
Kompatibilita baterie
Ano
Výrobce
EGO
Třída krytí
IPX4
Doba nabíjení - 5,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 40 min., Standard - 100 min.
Doba nabíjení - 7,5 Ah baterie
Rychlonabíječka - 60 min., Standard - 145 min.
Doba nabíjení - 10,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 70 min., Standard - 190 min.
Provozní doba - 5,0 Ah baterie
6,5 hod. až 40 hod. (dle zvolené úrovně svítivosti)
Počet úrovní výkonu
5
Světelný výkon
600 - 3000