Kategorie

Filter By close

Produkty seřazeny podle značky Nilfisk

Je tu 8 produktů.

Zobrazení 1-8 z 8 položek
Nilfisk, CORE 125-5 PC EU...
Cena 4 499 Kč
Nilfisk Core 125-5 PC je vysokotlaký čistič s tlakem 125 bar, kapsou na uložení hadice apodvozkem. Výkonný a jednoduše ovladatelný vysokotlaký čistič pro základní použití. Kovové čerpadlo s dlouhou životností zajišťují dostatečnou sílu k čištění všeho odjemných povrchů po opravdu ulpělé nečistoty.
Nilfisk, CORE 140-6...
Cena 5 799 Kč
je silný a snadno ovladatelný vysokotlaký čistič s tlakem až 140 bar. Navržen pro širokou škálu čistících úkolů, tento model nabízí integrovaný naviják, podvozek a regulaci výkonu pro optimální pohodlí a efektivitu při čištění. Verze PAD obsahuje příslušenství, jako je Patio s regulací tlaku pro čištění dlažby, průtokový kartáč a čistič potrubí (krtek), který usnadňuje čištění různých povrchů a prostor.
Nilfisk, Průmyslový vysvač...
Cena 3 266 Kč
Je základním modelem inovované řady kompaktních vysavačů s optimálním výkonem a skvělou filtrací. Tento vysavač disponuje odpadní nádobou o objemu 20 litrů, navíc není nezbytně nutné používat papírové sáčky díky kvalitnímu filtru, který odděluje sací motor od nádoby. Systém čištění filtru Push&Clean zamezuje ztrátě na výkonu, fleecový filtr zase umožňuje odsávání vlhkých nečistot bez toho, aby byl použit filtr na vodu. Vysavače z kategorie AERO jsou velice oblíbené díky pohodlnému ovládání, dobrému sacímu výkonu a příznivému poměru kvalita / cena. Uplatnění naleznou jak u běžného domácího vysávání, v dílně a na zahradě, tak i u řemeslníků a v lehčím průmyslu.