Kategorie

Filter By close

Produkty seřazeny podle značky WOLF-Garten

Je tu 209 produktů.

Zobrazení 1-12 z 209 položek
WOLF-Garten, A 340 E...
Cena 3 720 Kč
WOLF-Garten elektrická sekačka A 340 E s výkonem motoru 1400 W se hodí pro plochy do 250 m2. Má šířku záběru 34 cm, centrální nastavení výšky do 6 poloh v rozsahu od 2,5 cm do 7,5 cm a vedení kabelu "Flick-Flack". Výškově nastavitelné madlo sekačky má rukojeť Softgrip a dá se sklopit. Funkce 3V1 sečení, sběr, mulčování.
WOLF-Garten, A 370 E...
Cena 4 210 Kč
Elektrická sekačka WOLF-Garten A 370 E je nenáročná na údržbu, a proto je připravena k použití kdykoli. Díky tichému provozu a ovladatelnosti je také velmi oblíbená u zahradnických nadšenců. Se svým výkonným motorem (WOLF-Garten E-Power,1600 W, 3500 ot / min) a šířkou záběru 37 cm zvládne tato výkonná elektrická sekačka bez námahy plochy až 350 m2. Praktická funkce CCM nabízí 3násobné výhody: sečení, sběr do sběrného koše (40 l, včetně indikátoru naplnění) a mulčování lze snadno vybrat pomocí páky. Centrální nastavení výšky sečení mezi 2,5 a 7,5 cm vždy zajišťuje dokonalé výsledky sečení. Inovativní systém ACC optimalizuje výsledky sečení a sběru a zabraňuje ucpávání vyhazovacího žlabu. Plnění sběrného vaku, které je ve výsledku optimalizováno, výrazně zvyšuje efektivitu práce. Obsluha je díky výškově nastavitelné rukojeti pohodlná a přátelská k zádům a skladování díky praktické skládací funkci šetří místo.
WOLF-Garten, A 400 E...
Cena 4 700 Kč
Elektrická sekačka WOLF-Garten A 400 E je nenáročná na údržbu, a proto je připravena k použití kdykoli. Díky tichému provozu a ovladatelnosti je také velmi oblíbená u zahradnických nadšenců. Se svým výkonným motorem (WOLF-Garten E-Power,1800 W) a šířkou záběru 40 cm zvládne tato výkonná elektrická sekačka bez námahy plochy až 450 m2. Praktická funkce CCM nabízí 3násobné výhody: sečení, sběr do sběrného koše (40 l, včetně indikátoru naplnění) a mulčování lze snadno vybrat pomocí páky. Centrální nastavení výšky sečení mezi 2,5 a 7,5 cm vždy zajišťuje dokonalé výsledky sečení. Inovativní systém ACC optimalizuje výsledky sečení a sběru a zabraňuje ucpávání vyhazovacího žlabu. Plnění sběrného vaku, které je ve výsledku optimalizováno, výrazně zvyšuje efektivitu práce. Obsluha je díky výškově nastavitelné rukojeti pohodlná a přátelská k zádům a skladování díky praktické skládací funkci šetří místo.
WOLF-Garten, B 30 M Smeták...
Cena 499 Kč
WOLF-Garten smeták B 30 M z řady Multi-star nářadí. Prodloužená záruka 10 let (s výjimkou opotřebitelných dílů). Velmi praktický smeták pro běžný úklid s pracovním záběrem 30 cm. Vhodný pro venkovní prostory. Díky hustým a ohebným vláknům je čištění velmi účinné. Doporučujeme pro venkovní prostory, balkóny, terasy a chodníky.
WOLF-Garten, B 40 M Smeták...
Cena 549 Kč
WOLF-Garten smeták B 40 M z řady Multi-star nářadí. Prodloužená záruka 10 let (s výjimkou opotřebitelných dílů). Velmi praktický smeták pro běžný úklid s pracovním záběrem 40 cm. Vhodný pro venkovní prostory. Díky hustým a ohebným vláknům je čištění velmi účinné. Doporučujeme pro venkovní prostory, balkóny, terasy a chodníky.
WOLF-Garten, BF 40 M Smeták...
Cena 549 Kč
WOLF-Garten BF 40 M Smeták jemný. Výrobek s prodlouženou zárukou 10 let (s výjimkou opotřebitelných dílů). Velmi jemný smeták pro běžný úklid s pracovním záběrem 40 cm. Vhodný pro úklid vnitřních prostor. Díky velmi jemným vláknům je čištění velmi účinné. Vhodný je na všechny typy podlahovin. Z řady nářadí Multi-star®