Kategorie

Filter By close

Filtrovat podle

Hmotnost kg

Hmotnost kg

Baterie

Baterie

Napětí V

Napětí V

Příslušenství

Je tu 10 produktů.

Zobrazeno 1-10 of 10 položek

Aktivní filtry

AEG, LL1840BL Set 2x...
Cena 6 134 Kč
Standardní nabíječka BL1218 s dvěmi akumulátory L1840R v tašce. Technologie lithiového akumulátoru AEG Powertools poskytuje optimální platformu s trojnásobnou ochranou.Ochrana proti tepelnému přetížení chrání akumulátor, když je teplota příliš vysoká.Ochrana proti momentálnímu přetížení akumulátor vypne, aby byl i s nářadím chráněn před vysokým proudem.Monitorování článků chrání jednotlivé články před vybitím.Palubní ukazatel stavu akumulátoru pomáhá uživateli maximalizovat schopnost délky chodu akumulátoru.SPECIFIKACE1x nabíječka BL1218 12 - 18 V2x aku L1840R 18 V, 4,0 Ah
AEG, Rychlonabíječka...
Cena 2 310 Kč
12-18V rychlá dvojnabíječka nabízí rychlé nabíjení pro tyčové a zásuvné akumulátory z 240V zdroje.Kombinace se zástrčkou DC do auta zajistí nabíjení nářadí pomocí 12V DC zásuvky!Rychlé a snadné rozpoznání stavu nabití díky intuitivnímu rozhraní LED.Nabije 18V 5.0Ah akumulátor z hlavního 240V zdroje za 60 minut a pomocí 12V DC zástrčky za 90 minut.
AEG, 18CBL-RAA Pravoúhlá...
Cena 1 975 Kč
Posuvový a pravoúhlý nástavec poskytující stejný výkon, jako pří základním sklíčídle, netřeba se zabývat ztrátou kr. momentu a rychlostí vrtání.Celokovová převodovka a převody pro maximální odolnost.Na pravoúhlý nástavec lze nasadit sklíčidlo na vrtání.Ideální pro aplikace s předvrtáním: 25mm šroubovací bit může zůstat nasazený v šroubováku i při nasazení sklíčidla. Po vyvrtání otvoru stačí odstranit sklíčidlo a je možné šroubovat. Nepotřebujete druhé nářadí.Nevhodná pro typy BBS 12C2 a BS 18CBL. 
AEG, FIXTEC matice pro...
Cena 191 Kč
Nejrychlejší řešení pro výměnu kotoučů u brusek, které tu kdy bylo.Vyměna za pouhých 12 sekund od povolení a vyjmutí starého kotouče až po upnutí a utáhnutí kotouče nového!A to bez použití jakéhokoliv nástroje!Pouze 8 mm tlouštky umožní lepší využití kotouče.Kompatibilní se všemi úhlovými bruskami se závitem M14 na hřídeli.S otvory pro případ povolení matice standarním způsobem. 
Milwaukee, Kompaktní...
Cena 761 Kč
9 v 1 kompaktní ráčnový multibitový šroubovák Ergonomický 152 mm dlouhý šroubovák s 1/4” hex upínáním Celokovová ráčna s vysokým točivým momentem pro dvojnásobnou rychlost a ovládání. 88 mm dlouhé břity, kompatibilita s elektrickým nářadím. Přesné kalené hroty bitů: Odolné hroty pro bezpečnou montáž a dlouhou životnost. Uložiště bitů v rukojeti ve stylu revolveru Chromované bity chráněné proti korozi.
Milwaukee, Kompaktní pilka...
Cena 498 Kč
Kompaktní pilka na kov Výměna listů bez nástroje pro 10x rychlejší změnu pilových listů. Kompaktní design, ideální pro všestranné řezání v úzkých prostorech. Nastavitelná délka listů pro snadnější řezání. Gumový kryt na rukojeť pro větší pohodlí. Přijme 12˝ pilové listy. Dodáváno s plátkem 10˝ / 24 Tpi.